Katarzyna Wrona-Kamińska

Profil Zawodowy:

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.

Pracuję głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym z osobami dorosłymi, a także z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami. Koncentruję się na pracy z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w odżywaniu oraz na pomocy osobom w kryzysie emocjonalnym.

Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i stworzyć w trakcie terapii bezpieczne miejsce, w którym można będzie wspólnie poszukiwać rozwiązań problemu.

Ukończyłam specjalistyczną 4-letnią Podyplomową Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Jestem absolwentką kierunku psychologia zdrowia i kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim.

Sesje wyłącznie online

Doświadczenie w pracy psychologa i psychoterapeuty zdobywałam w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych oraz Ośrodkach Psychoterapii, gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią psychologiczną, prowadziłam konsultacje i warsztaty psychologiczne. Ponadto kilka lat pracowałam jako wykładowca akademicki i prowadziłam zajęcia z zakresu diagnozy psychologicznej, psychoterapii i profilaktyki psychologicznej.

Prywatnie interesuję się sportem (jogging, tenis, narty, sztuki walki). Lubię oglądać ciekawe filmy i czytać dobrą prasę. Uwielbiam spędzać czas na rozmowach z bliskimi i słuchać dobrej muzyki.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Pracuje pod stałą superwizją.