Szkolenia przeznaczone dla profesjonalistów z zakresu ochrony zdrowia psychicznego: psychoterapeutów, lekarzy, psychologów, pedagogów oraz studentów wymienionych kierunków kształcenia. Oferujemy szkolenia prowadzone przez doświadczonych praktyków w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej II i III fali.
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie końcowego etapu 4-letniego szkolenia certyfikacyjnego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam 5-letnie dzienne studia psychologiczne. Od 3 lat pracuję na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego, gdzie zdobywam doświadczenie kliniczne. Mam wiedzę i doświadczenie w obszarze diagnostyki zaburzeń i chorób psychicznych. Ukończyłam szkolenia w obszarze diagnozowania i terapii Pacjentów neuroróżnorodnych. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Wspieram między innymi w obszarach zaburzeń lękowych, OCD, depresji oraz w trudnościach emocjonalnych.
W terapii ważne jest dla mnie indywidualne podejście do trudności, wspólne wyznaczanie celów oraz regularne monitorowanie postępów. Poprzez ukierunkowaną rozmowę oraz dostarczanie metod i narzędzi, mogę towarzyszyć Pacjentowi w drodze do osiągania satysfakcjonującego życia. Jestem przekonana, że oczekiwane zmiany pojawiają się szybciej dzięki pracy między sesjami w codziennych sytuacjach, dlatego zadania osobiste to integralna część terapii. Wierzę, że terapia pomaga lepiej radzić sobie w życiu, bez względu na to, co nas spotyka.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, kieruję się kodeksem etyki zawodowej, a swoją pracę regularnie poddaję superwizji. Staram się także być na bieżąco z literaturą oraz badaniami naukowymi z obszaru psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
W życiu prywatnym radość sprawia mi przebywanie na łonie natury, kontakt z bliskimi oraz czytanie książek. Fascynuje mnie również to, jak ogromny wpływ na nasze samopoczucie ma aktywność fizyczna, jakość odpoczynku oraz docenianie codziennych chwil.