Szkolenia przeznaczone dla profesjonalistów z zakresu ochrony zdrowia psychicznego: psychoterapeutów, lekarzy, psychologów, pedagogów oraz studentów wymienionych kierunków kształcenia. Oferujemy szkolenia prowadzone przez doświadczonych praktyków w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej II i III fali.
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (Akademia Motywacji i Edukacji). Moje doświadczenie kliniczne budowałam m.in. podczas stażu na
Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim, a obecnie zawodowo związana jestem z Oddziałem Dziennym w Szpitalu Bródnowskim.
Moim celem jest wspieranie pacjentów w procesie zmian, podejmowaniu decyzji i budowaniu lepszego samopoczucia. Pomagam zrozumieć i regulować emocje,
osiągnąć wewnętrzną równowagę oraz poprawić jakość życia. Swoją ofertę kieruję do osób dorosłych, które zmagają się z depresją, zaburzeniami lękowymi, niską
samooceną czy wypaleniem zawodowym.
Pomagam także w obszarze trudności w relacjach oraz problemów z regulacją złości.
W pracy kładę nacisk na budowanie relacji opartych na zaufaniu i autentyczności, wykorzystując skuteczne metody terapeutyczne wspierane badaniami naukowymi.
Stosuję podejście poznawczo-behawioralne oraz Dialog Motywujący. Regularnie uczestniczę w superwizji i szkoleniach, aby zapewnić najwyższą jakość terapii. Pracuję
zarówno w gabinecie, jak i online, dostosowując formę spotkań do potrzeb pacjentów.