Patryk Skowroń

Profil Zawodowy:

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja psychologia zdrowia). Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończył szkolenie Treningu Umiejętności Społecznych, szkolenie z zakresu Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz szkolenie z Metody Przedłużonej Ekspozycji w terapii PTSD.

Swoje doświadczenie zdobywał między innymi odbywając staże i pracując na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, Pododdziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych Szpitala Praskiego w Warszawie, Bródnowskim Stowarzyszeniu Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Pomost” oraz wspierając osoby z zaburzeniami psychicznymi jako Doradca ds. Zdrowienia i Wsparcia w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i nerwicowych oraz leczeniem zaburzeń osobowości. W pracy terapeutycznej stosuje elementy Terapii Schematów oraz Dialogu Motywującego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.