Wypełnij formularz

Dziękujemy za zainteresowanie psychoterapią w naszym Ośrodku. Poniżej znajduje się formularz rezerwacji wizyty. Wybierz najwygodniejszy dla siebie termin, rodzaj spotkania oraz preferowanego psychoterapeutę.

Psychoterapeuta

Renata Frichot-Manoury

Psychoterapia dorosłych

„W swojej pracy stawiam przede wszystkim na silną relację terapeutyczną, a dopiero w drugiej kolejności na dobór technik i narzędzi.”

1639382400
1639393200
1639468800
1639479600
1639641600
1639652400

 Anna Szczubiał- Kamińska

Psychoterapia dorosłych

“W relacji psychoterapeutycznej ważne jest dla mnie wspieranie drugiej osoby w budowaniu przestrzeni i akceptacji dla różnorodności jej wewnętrznych doświadczeń.”

 Izabela Floryszek-Więch 

Psychoterapia dorosłych Psychoterapia młodzieży

“W procesie psychoterapeutycznym najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście, oparte na zaufaniu, otwartości i szacunku.”

Karolina Rakocz

Psychoterapia dorosłych Psychoterapia młodzieży Psychoterapia uzależnień

„Terapię postrzegam jako prace nad szeroko pojętą zmianą, którą jako terapeutka wspieram i pomagam jej dokonać. Wierzę, że każdy jest w stanie zrealizować swój cel.”

1639346400
1639785600

Marta Wojsz-Rączko

Psychoterapia dorosłych

“Psychoterapia to dla mnie szczególny rodzaj spotkania z drugim człowiekiem, ale przede wszystkim z sobą samą . A wszystko po to, by żyć bardziej takim życiem, jakim naprawdę chce się żyć – w zgodzie z naszymi potrzebami i wartościami. Psychoterapia jest procesem odkrywania, budowania, rozumienia i rozwoju. To wyjątkowy rodzaj podróży. Bardzo staram się, by podróż ta odbywała się w atmosferze zaufania, troski i życzliwości”

Magdalena Jasińska

Psychoterapia dorosłych

„Nieustająco jestem ciekawa poznawania drugiego człowieka”

Patryk Skowroń 

Psychoterapia dorosłych

 Uważam, że każdy człowiek ze swoim wyjątkowym komponentem cech i wartości może wraz z terpeutą dobrać do siebie odpowiednie metody tak, by czuł, że proces terapeutyczny jest dla niego bezpieczny oraz skuteczny.”

Adam Elżanowski

Psychoterapia dorosłych Psychoterapia młodzieży

Poza szeroko pojętą zmianą w wyniku psychoterapii, bardzo ważne jest dla mnie współtowarzyszenie drugiemu człowiekowi, w całej gamie naszych doświadczeń”

Alicja Balińska

Psychoterapia dorosłych

“Poznawanie siebie i swojej wrażliwej części w trakcie terapii wymaga odwagi. Możliwość towarzyszenia w tym procesie jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. “

Wizyty online należy odwoływać z minimum 24h wyprzedzeniem. Opłata za nieodwołanie wizyty i zarezerwowany czas terapeuty wynosi 100% kosztu wizyty. W przypadku nieobecności na 3 kolejnych wizytach pacjent może stracić kolejne zarezerwowane terminy.